Про благодійний фонд «PRODOBRO»

Допомагати – це одне з головних завдань благодійного фонду «PRODOBRO» , завдяки якому сотні дітей по всій Україні дійсно змогли стати щасливіше і знайти свою заповітну мрію.

Долі багатьох дітей дуже сильно відрізняються одна від одної, але на жаль, їх об'єднує одне – дорослі труднощі, з якими вони зіткнулися у власному житті та бажання їх подолати. У більшості випадків, самостійно подолати подібні складнощі - практично неможливо, оскільки вони потребують наявності великої кількості грошей та кваліфікованої допомоги.

У таких випадках на допомогу завжди готовий прийти всеукраїнський благодійний фонд «Руки надії», який завдяки спільним зусиллям співробітників і волонтерів фонду, а також безлічі меценатів та небайдужих людей - здатен вирішити будь-яку, навіть саму непереборну проблему.

Адже що найголовніше в житті кожної людини? Це здоров'я і щастя наших близьких! Тому об'єднавшись, ми зможемо зробити тисячі дітей щасливіше і побудувати сильну націю - внести персональний вклад у розвиток сильної і щасливої України.

Благодійний фонд «PRODOBRO» відкритий для кожного!

Благодійний фонд «PRODOBRO» це новітня концепція допомоги дітям та їх сім'ям, які за збігом життєвих обставин зіткнулися з непереборними труднощами. Нашим завданням є об'єднання волонтерів, меценатів, та всіх інших небайдужих людей, оскільки, тільки спільними зусиллями ми зможемо реалізувати будь-який навіть найскладніший благодійний проект.

Наш фонд відкритий як для соціальної допомоги, так і для вирішення термінових нагальних проблем, пов'язаних зі здоров'ям та життями людей. Тому ми завжди будемо раді відгукнутися на Ваші листи та заявки, а також докласти максимум зусиль, для вирішення будь-яких життєвих труднощів.

Кожен зі співробітників, волонтерів та меценатів фонду - це ті люди, які протягом тривалого часу надавали допомогу дітям, та знаються на виконанні цієї справи.